15 Mayıs 2010 Cumartesi

ilk sipariş pastam


bu pastayı SUDENAZın doğum gün için hazırladım.4.yaşına giriyo sağlıklı uzun bi ömür diliyorum ona çoooook olaylı bi şekilde bu pasta ortaya çıktı zira 3. seferde bu şekle girebildi çok şükür.
herkese mutlu hafta sonları

3 yorum:

Pembe Tatlar dedi ki...

Zehracığım ellerine sağlık canım bol kazançlar...

Canfeza dedi ki...

Ellerinize sağlık, çok hoş görünüyor :)

papatya68 dedi ki...

Hobidünyam woman forum tarafından düzenlenen yemek etkinliklerinin 4. sü PASTALAR VE KEKLER etkinliğine ben yani PAPATYA68 ev sahibeliği yapacağım 15 MAYIS İLE 15 HAZİRAN arasında yapılacak olan etkinliğimize katılmak için pastanızı veya kekinizi yapıp resmiyle birlikte tarifinizi sahrayolu@gmail.com adresime göndermeniz ve bloglarınızda yayınlamanız yeterli olacak bloğu olmayan arkadaşlar da mail atarak isimlerini de belirterek katılabilirler hepinizi bekliyoruz:)


Ayrıca her ay için yeni bir konu ile etkinliklerimiz devam edecektir TEMMUZ VE AĞUSTOS ayları tatil nedeniyle etkinlik olmayacak diğer aylarda devam edecektir eğer sizde bu etkinliklere ev sahibeliği yapmak isterseniz sahrayolu@gmail.com a mail atmanız yeterli sırasıyla değerlendirip sizlere hangi ay ev sahibesi olacağınızı ve etkinlik konusunu bildireceğiz başvurularınızı da bekliyoruz.
hobidünyam woman forum adına papatya68.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...